Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

The Square Estate

ul. Przasnyska 6C/18 Warszawa

Mapa

515 259...

515 259 015

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie

Chcesz sprzedać nieruchomość?

28

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia The Square Estate

Filtruj

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

Izabela Krawczak

Izabela Krawczak

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krótko: warszawa | Wola | ul. Stanisława Worcella | 44 m2 | 2 pokoje | łazienka z wanną | parter z ogrodem | budynek z 2014r. | strzeżone...

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł63 m² 142,86 zł/m²

Anastasia Prokhorchuk

Anastasia Prokhorchuk

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! mieszkanie W stylu soft loft W prestiżowej inwestycji strefa bohema - nowa praga....

Szczegóły ogłoszenia

28,40 zł/m²88 m² 2 499 zł

Mariusz Sadowski

Mariusz Sadowski

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od już lokal 88m2 w nowym i estetycznym budynku w Żyrardowie przy ul. Choińskiego 4. Lokal ma łącznie 88m2 i jest...

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł70 m² 154,29 zł/m²

Anastasia Prokhorchuk

Anastasia Prokhorchuk

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! designerskie mieszkanie W prestiżowej inwestycji przy porcie praskim Ponadczasowy design | Dwie...

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,50 m² 13 381,44 zł/m²

Mariusz Sadowski

Mariusz Sadowski

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Cechy nieruchomości: sprzedam bardzo ustawne obecnie 2 pokojowe ale łatwo można zamienić na 3 pokoje, mieszkanie przy ul. 1 praskiego Pułku wp na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 585 zł40,94 m² 18 920 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer. https:/lomzynskaskwer.pl Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 136 200 zł60,21 m² 18 870,62 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer https:/lomzynskaskwer.pl Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny...

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

Julita Famulska

Julita Famulska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom z klimatem | 1400 m działki | Łomianki Buraków | blisko Warszawy Spokojna okolica w otoczeniu zieleni...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł19 739 m² 106,39 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaz: działka o powierzchni 19 739 m2. Lokalizacja: konstancin - Słomczyn, ul. Żwirowa / róg Wiślanej nieruchomość: działka na zbiegu ulic...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 005 zł40,93 m² 19 790,01 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł109 m² 151,38 zł/m²

Anastasia Prokhorchuk

Anastasia Prokhorchuk

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru wysokiej jakości apartament usytuowany W otulinie parku skaryszewskiego | rezydencja stanisława augusta Część dzienna...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 400 zł41 m² 19 790,24 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł112,24 m² 42 765,50 zł/m²

Anastasia Prokhorchuk

Anastasia Prokhorchuk

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

We also speak eng|ua|ru stylowy narożny apartament O minimalistycznym stylu W samym sercu miasta 3 sypialnie | Duży taras z widokiem na...

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł56,20 m² 14 946,62 zł/m²

Mariusz Sadowski

Mariusz Sadowski

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Cechy nieruchomości: sprzedam bardzo ładne, ustawne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie przy Alei Stanów Zjednoczonych 20 na Saskiej Kępie....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 240 zł43,62 m² 19 790 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł151,20 m² 9 583,33 zł/m²

Julita Famulska

Julita Famulska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Łomiankach, przy ul. Działkowej. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 395...

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł37,78 m² 12 043,41 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż : 2 - pokojowe mieszkanie w Piasecznie ul. Kusocińskiego nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 37,78m2. IV piętro. Bez...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 500 zł64,04 m² 18 871,02 zł/m²

Katarzyna Juzoń

Katarzyna Juzoń

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł89 m² 134,83 zł/m²

Anastasia Prokhorchuk

Anastasia Prokhorchuk

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak eng|ua|ru apartament Z balkonem I garderobą W inwestycji fort cze Kameralna inwestycja | Funkjonalny rozkład | Garderoba| Balkon...

Szczegóły ogłoszenia

1 007 000 zł55,95 m² 17 998,21 zł/m²

Katarzyna Juzoń

Katarzyna Juzoń

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis nieruchomości krótko: warszawa | Wola | ul. Nowolipie | 55,95 m2 | 3 pokoje | oddzielna kuchnia | łazienka i wc | Druga kondygnacja | budynek...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 196 701 zł60,47 m² 19 790 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 950 zł43,54 m² 17 500 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł780 m² 5 126,92 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 465 m²

Na sprzedaż willa w Milanówku. Rezydencja rodzinna /hotel/ Pensjonat/ Konferencje/ Dom Seniora. Nieruchomość: willa o powierzchni ok. 780 m2, na...

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

Anastasia Prokhorchuk

Anastasia Prokhorchuk

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru stylowe mieszkanie W wyjątkowej inwestycji strefa bohema - nowa praga. Ponadczasowy design | Dwie sypialnie | Klimatyzacja | Miejsce...

Szczegóły ogłoszenia

2 794 000 zł508 m² 5 500 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, w prestiżowej lokalizacji Starego Wilanowa, blisko Pałacu Wilanowskiego. Marzysz o prestiżowym sąsiedztwie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 047 zł43,62 m² 18 937,35 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł70 m² 154,29 zł/m²

Anastasia Prokhorchuk

Anastasia Prokhorchuk

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

24 500 zł130 m² 188,46 zł/m²

Anastasia Prokhorchuk

Anastasia Prokhorchuk

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng Apartament usytuowany na 13 piętrze ekskluzywnego apartamentowca mennica residence. Z nieruchomości rozciąga się piękny widok na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 447 zł43,67 m² 17 070 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 137 351 zł64,04 m² 17 760,01 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 170 zł63,92 m² 18 869,99 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 670 330 zł84,36 m² 19 800,02 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł92,69 m² 29 668,79 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1931

NA sprzedaz: mieszkanie 92,69m2 w Kamienicy pod Sowami z 1931, po rewitalizacji. Lokalizacja: praga Północ, ul. Okrzei 26. Komunikacja : stacja...

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł10 540 m² 94,40 zł/m²

Anna Ouaibi

Anna Ouaibi

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sierzchów, na sprzedaż teren inwestycyjny 10 540 m2, zainwestuj w przyszłość. W sąsiedztwie liczne nowe inwestycje w trakcie budowy. Cena...

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł123 m² 121,95 zł/m²

Anastasia Prokhorchuk

Anastasia Prokhorchuk

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We also speak ua | eng | ru mieszkanie W stylu japandi W wyjątkowej inwestycji patria na powiślu, w otulinie 2 parków 123m2 | Patria |...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij